Lyžařská helma POC Skull Dura X MIPS - Hydrogen White XS-S

Kód: PC101821001XSS1
Novinka
Značka: POC
6 640 Kč
Položka byla vyprodána…

Přilba POC Skull Dura X Mips je plně certifikovaná pro závodění a je vybavena inovativním nastavovacím kolečkem Race Lock pro zcela bezpečné uchycení při velmi vysokých rychlostech. Přilba je tvarovaná tak, aby rovnoměrně přiléhala k celé hlavě, čímž poskytuje maximální pohodlí.
Dodatečná ochrana je zajištěna vložkou z EPP, která je odolná proti nárazům. Mips poskytuje zvýšenou ochranu proti rotačnímu nárazu. Přilba je vybavena vycpávkami uší, které lze po pádu snadno vyjmout, což usnadňuje bezpečné sejmutí přilby. Ušní komory podporují lepší rovnováhu a přilba je plně kompatibilní s chráničem brady Maxilla Breakaway.

Technologie MIPS - Multi-Directional Impact Protection System

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technologie MIPS spolehlivě chrání váš mozek před nárazy a snižuje otřesy, které jsou na něj přenášeny. Tenká třecí vrstva MIPS je umístěna mezi vnitřní polstrovanou částí a svrchní skořepinou helmy pomocí speciálně vyvinutých ohebných úchytů.

Hlavní přednosti a specifikace:

 

  • Přezka Fidlock® - zajišťuje snadné zapínání přilby v rukavicích
  • Skořepina z dvojího materiálu
  • Vložka EPP - materiál vnitřní vrstvy, který zvyšuje schopnost tlumit nárazy
  • Ušní polštářky Pull-Release
  • Ušní komory pro lepší balanc a sluch
  • Kompatibilní s Maxilla Chin Guard
  • Klip na brýle
  • Systém Race Lock: zajišťuje co nejtěsnější a nejbezpečnější uchycení
  • Certifikace: CE EN 1077-A, ASTM F2040

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SPORT
Barva: Bílá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

POC je mladá švédská značka, která boří konvence a v mnoha ohledech nastavila úplně nový standard v konstrukčním zpracování sportovních helem, brýlí a chráničů. S posláním “Chránit životy a snižovat následky nehod pro sportovce a kohokoli, kdo se jimi inspiroval“, má POC křišťálově jasnou vizi poskytovat optimalizovanou osobní ochranu a bezpečnost prostřednictvím vývoje produktů nesporné kvality a významu. Celá řada jejích patentovaných řešení přinesla zvýšenou úroveň ochrany sportovců. Ať už jde o elitní sportovce, víkendové lyžaře nebo každodenní dojíždění na kole, její přístup vedl k více než 60 mezinárodním oceněním za bezpečnost, design a inovace, včetně prestižního ocenění „Značka roku“ v cyklistickém průmyslu. Zároveň POC měl to štěstí, že mohl chránit mnoho olympijských sportovců, mistrů světa a jiných sportovců po celém světě a podílet se na mnoha jejich úspěších.