Lyžařské brýle POC Zonula Clarity Comp - Natrium Blue/Spektris Blue

Kód: PC408068410ONE1
Značka: POC
6 590 Kč
Položka byla vyprodána…

Sjezdové brýle od značky POC Zonula Clarity Comp nabídnou maximální zorné pole, kde se navíc čočka dá velice jednoduše vyjmout a zase nasadit.
Rám a popruh jsou z 47% vyrobeny z přírodních materiálů, tudíž ve velké míře minimalizují enviromentální stopu ve světě.
Clarity Comp čočky jsou vyrobeny ve spolupráci se špičkovými Carl Zeiss, díky kterým mají brýle optimální rozhled s vyváženým barevným kontrastem.
Rámové podpěry usnadňují manipulaci s brýlemi a umožňují vysunutí čoček, aby je bylo možné okamžitě vyměnit.
Pouhým stisknutím opěr, které vytvoří mezeru mezi rámem a čočkou, lze čočky odstranit jednoduše přidržením okrajů, čímž se sníží riziko poškození povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Technické parametry:

  • Extra široké zorné pole
  • 47% vyrobeno z přírodních materiálů
  • Rámečky designovány tak, aby měl lyžař co největší zorné pole
  • Trojitá pěna pro maximální komfort
  • Skla mají úpravu proti poškrábání a mlžení
  • Ošetření čočky Ri-Pel chrání před špínou a vodou
  • Zorníky: Spektris Blue
 

Doplňkové parametry

Kategorie: SPORT
Barva: modrá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

POC je mladá švédská značka, která boří konvence a v mnoha ohledech nastavila úplně nový standard v konstrukčním zpracování sportovních helem, brýlí a chráničů. S posláním “Chránit životy a snižovat následky nehod pro sportovce a kohokoli, kdo se jimi inspiroval“, má POC křišťálově jasnou vizi poskytovat optimalizovanou osobní ochranu a bezpečnost prostřednictvím vývoje produktů nesporné kvality a významu. Celá řada jejích patentovaných řešení přinesla zvýšenou úroveň ochrany sportovců. Ať už jde o elitní sportovce, víkendové lyžaře nebo každodenní dojíždění na kole, její přístup vedl k více než 60 mezinárodním oceněním za bezpečnost, design a inovace, včetně prestižního ocenění „Značka roku“ v cyklistickém průmyslu. Zároveň POC měl to štěstí, že mohl chránit mnoho olympijských sportovců, mistrů světa a jiných sportovců po celém světě a podílet se na mnoha jejich úspěších.